Genel Başvuru - Satış, Turkey.

 Genel Başvuru - Satış - Turkey 

Find your dream job

JOB SUMMARY 

Primary Location: Istanbul, Turkey

Req ID; 2217007

Category: Sales

Division: AbbVie

Travel: Yes, 100 % of the Time

Job Type: Experienced

Schedule: Full-time


APPLY HERE


About AbbVie

AbbVie's mission is to discover and deliver innovative medicines and solutions that solve serious health issues today and address the medical challenges of tomorrow. We strive to have a remarkable impact on people's lives across several key therapeutic areas – immunology, oncology, neuroscience, and eye care – and products and services in our Allergan Aesthetics portfolio.


Genel Başvuru – Satış

AbbVie'nin misyonu, bugünün ciddi sağlık sorunlarını çözecek ve yarının tıbbi sorunları ile başa çıkacak yenilikçi ilaçlar bulmak ve hastaların hizmetine sunmaktır. İmmünoloji, Onkoloji, Nörolojik Bilimler, Göz Sağlığı ve Viroloji gibi birçok temel tedavi alanlarına ek olarak Estetik portföyümüzle de insanların yaşamında iz bırakmak için çalışıyoruz.


Bu ilana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek AbbVie Türkiye bünyesinde ileride oluşabilecek satış ekibi pozisyonları için değerlendirmeye alınacaktır.


Genel Nitelikler:

• Lisans mezunu

• B Sınıfı sürücü belgesine sahip

• ÜTE Belgesine sahip


Başvurunuzun ardından niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.


AbbVie hakkında daha fazla bilgi için www.abbvie.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.


AbbVie is committed to operating with integrity, driving innovation, transforming lives, serving our community, and embracing diversity and inclusion. It is AbbVie’s policy to employ qualified persons of the greatest ability without discrimination against any employee or applicant for employment because of race, color, religion, national origin, age, sex (including pregnancy), physical or mental disability, medical condition, genetic information, gender identity or expression, sexual orientation, marital status, status as a protected veteran, or any other legally protected group status.


APPLY HERE

Post a Comment

0 Comments